دانلود آفیس 2016

دانلود Microsoft Office Pro Plus
* به همراه آپدیت May 2017 نرم افزار office 2016 با نام اختصاصی office 16 آخرین نسخه از مجموعه نرم افزاری قدرتمند آفیس مایکروسافت است که هم زمان با ارایه ویندوز 10 ارایه شده است . مهمترین قابلیت آفیس 2016 کار گروهی روی اسناد و فایل ها هست . بدین ترتیب میتوانید بصورت تیمی و گروهی روی فایل های خود کار کنید و ویرایش های انجام شده توسط هر شخص بصورت منظم و مشخص قابل تشخیص است . این نسخه از آفیس هماهنگی بسیار خوبی با ویندوز 10 دارد تا انجا که میتوان گفت ویندوز 10 و آفیس 2016 برای هم ساخته شده اند .آفیس 2016 شامل این نرم افزار ها میباشد :
Access, Excel, OneDrive, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher, Skype, Wordبرای دانلود آفیس 2016 از باکس دانلود زیر استفاده کنید :

دانلود Office 2016 :

 • راهنمای نصب و فعالسازی آفیس :1. ابتدا نسخه مورد نظر خود را بر حسب سیستم پردازشگر کامپیوتر خود بصورت 32 بیتی یا 64 بیتی و شامل همه بخش های اعلام شده دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید.
  2. برای جلوگیری از مشکلات حین نصب ، آپدیت قرار داده شده را متناسب با سیستم عامل خود، نصب کرده و سیستم خود را یکبار Restart کنید.(ویندوز 10 نیازی به آپدیت ندارد)
  3. وارد پوشه Install شده و با اجرای فایل Setup.exe نرم افزار را نصب نمایید.
  4. وارد پوشه کرک شده و فایل AAct را با دسترسی Administrator اجرا کنید.
  5. در پنجره باز شده بر روی Office Activation کلیک کنید و اجازه دهید نرم افزار فعال شود.
  6. بعد از اتمام مراحل نصب و فعال سازی، سیستم خود را یکبار Restart نمایید.

 

 • پسورد:www.p30world.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *